• młodzi kursanci

  KATEGORIA B

  KURS KAT. B TYLKO 1800 ZŁ, DOSZKALANIE 60 ZŁ/H

PRAWO JAZDY - KATEGORIA "B"

W cenie kursant otrzymuje od Ośrodka Szkolenia Kierowców LEJDIS & GENTLEMAN:

 • 30 godz. zajęć teoretycznych, podczas których m.in. przekażemy nie tylko wiedzę z przepisów ruchu drogowego, ale również zasady postępowania w razie uczestnictwa w wypadku drogowym z ćwiczeniami praktycznymi z udzielania pierwszej pomocy. Kursant pozna również zadania i kryteria oceny obowiązujące na egzaminie państwowym.
 • 30 godz. zajęć praktycznych, podczas których m.in. zapoznamy z techniką jazdy, skuteczną metodą pokonywania manewrów oraz nauczymy umiejętności i zachowań, które umożliwią bezpieczne kierowanie samochodem. Do dyspozycji kursanta mamy pojazdy egzaminacyjne HYUNDAI i20 jak i zarówno pełno wymiarowe place manewrowe.
 • Pomoc we wszelkich sprawach związanych z dokumentacją.
 • Najważniejsze - bezpieczeństwo i profesjonalne szkolenie.

Zapraszamy na kursy weekendowe i wieczorowe. Kadra z uprawnieniami egzaminatora.

Od 1 stycznia 2015 r. weszła w życie ustawa o możliwości zdawania teorii bez wcześniejszego ukończonego kursu - jeżeli kandydat na prawo jazdy uzyskał już wynik pozytywny części teoretycznej egzaminu państwowego to jest zwolniony z części teoretycznej szkolenia na prawo jazdy. Czyli można najpierw iść na egzamin (przygotowywać się samemu), a dopiero potem wybrać szkołę jazdy i zapisać się na szkolenie praktyczne. Usunięto również zapis o terminowości teorii. Do tej pory teoria była ważna przez sześć miesięcy od jej zdania, teraz natomiast zdana teoria będzie bezterminowa.

Kurs rozszerzony kat. B

30h teorii ( po 45 minut) , 40h praktyki ( 60 minut ), szkolenie z pierwszei pomocy przedmedycznej, książka+ testy, egzamin wewnwtrzny teoretyczny ( nieograniczona ilość podejść) i egzamin wewnętrzny praktyczny ( jedno podejście )

Kurs VIP kat. B

30h teorii ( po 45 minut ) wykłady prowadzone są indywidualnie z kursantem, 30h praktyki ( 60 minut ) z dojazdem w skazane miejsce na terenie Warszawy, jazdy do 22.00, szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej, książka + testy, egzamin wewnętrzny teoretyczny ( nieograniczona ilość podejść ) i egzamin praktyczny (jedno podejście). Jest  to kurs dla osób które nie chcą uczestniczyć w wykładach grupowych, a wolą zajęcia indywidualne z wykładowcą, a jazdy chciały by zaczynać i kończyć w wskazanym miejscu na terenie Warszawy.

WARUNKI DO SPEŁNIENIA PRZEZ KANDYDATA na kierowcę kategorii B zgodnie z Dziennikiem Ustaw Nr 217

 • kandydat może rozpocząć kurs nauki jazdy, kiedy będzie miał: 17 lat 9 miesięcy
 • pisemną zgodę rodziców lub opiekunów, jeśli nie ukończył 18 lat
 • aktualne badania lekarskie (możliwość wykonania niezbędnych badań przez naszego lekarza)

 

INSTRUKTORZY

Wiemy, że tylko z dobrym instruktorem nauczysz się swobodnie poruszać w miejskiej dżungli. Zapewnienie Ci komfortu psychicznego podczas nauki jazdy to Nasze motto. Nie krzyczymy - tłumaczymy. Nauka z nami to czysta przyjemność! :)

 

NASZE AUTA

Przekazujemy do dyspozycji kursantów, nowe i w pełni ubezpieczone samochody HYUNDAI i20 (identyczne auta jak na egzaminie państwowym).

 

GDZIE NA JAZDY I TEORIĘ?

Działamy na terenie całej Warszawy i okolic, spotkania z kursantami odbywają się w dogodnych dla nich miejscach, po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu. Jazdy odbywają się w rejonach tras egzaminacyjnych Targówek (Bródno).

Na zajęcia teoretyczne zapraszamy do dzielnicy Bródno ul. Kondratowicza 25 ,Targówek  ul. Barkocińska 6 lok.101,  lub ul. Światowida 49
Galeria Światowida lok. 18, a także poprzez internet (e-learning).

 

NOWOŚĆ!

Prowadzimy nabór na wykłady z teorii  metodą e-learningu.

Plusy: oszczędność czasu, elastyczne godziny nauki.

Zapraszamy do skorzystania z tej formy wykładów.

 

 • prawo jazdy kategoria A Warszawa

  KATEGORIA A

  KURS KAT. A, A2, A1 TYLKO 1550 ZŁ, DOSZKALANIE 70 ZŁ/H

PRAWO JAZDY KATEGORII A UPRAWNIA DO KIEROWANIA:

 • motocyklem (wszystkie motocykle);
 • motorowerem oraz czterokołowcem lekkim.

Minimalny wymagany wiek do kierowania pojazdami określonymi dla kat. A wynosi 24 lata lub 20 lat jeżeli osoba co najmniej od 2 lat posiada prawo jazdy kat. A2.

Kurs na prawo jazdy kat. A można rozpocząć 3 miesiące przed ukończeniem wymaganego wieku.

 

NASZE MOTOCYKLE

W ramach szkolenia jeździmy na motocyklach Suzuki Gladius SFV 650 oraz Yamaha MT-07 (identyczne auta jak na egzaminie państwowym).

 

GDZIE NA JAZDY I TEORIĘ?

Zapraszamy na kurs w sytemie weekendowym. Kadra z uprawnieniami egzaminatora. Od 1 stycznia 2015 r. obowiązuje ustawa dzięki, której wykłady z teorii nie są obowiązkowe. Zajęcia z pierwszej pomocy przedlekarskiej są jedynymi obowiązkowymi zajęciami. Rozpoczęcie jazd odbywa się na placu manewrowym - Na zajęcia teoretyczne zapraszamy do dzielnicy Bródno ul. Kondratowicza 25, Targówek ul. Barkocińska 6 lok.104,  lub ul. Światowida 49 Galeria Światowida lok. 18, a także poprzez internet (e-learning).

 

Zapisy

Zapisać się na kurs można w biurze, telefonicznie lub wypełniając formularz.

BIURO- Kondratowicza 25 Warszawa

Bródno

Godziny otwarcia:

Pn-Pt od godz. 10 do godz. 18

Sobota od godz. 8 do godz. 14

BIURO-Barkocińska 6 lok. 101 Warszawa

Targówek

Godziny otwarcia:

Pn-Pt od godz. 10 do godz. 18

Sobota od godz. 10 do godz. 14

BIURO-Światowida 49 Warszawa

Galeria Światowida lok. 18 Tarchomin

Godziny otwarcia:

Wtorek, Czwartek od godziny 12 do godz. 18

BIURO- OŚRODEK SPORTU I REKREACJIWarszawa Ul. Łabiszyńska 20

Godziny otwarcia: Pn-Pt od godz. 10 do godz.18

Sobota od godz. 8 do godz. 14

Plac Manewrowy

Jagiellońska 88 Warszawa

Kategoria A

Plac Manewrowy

Łabiszyńska 20 Warszawa

Kategoria B